В Україні пройде екологічна акція «Посади дерево світу»

06 листопада 2018 року в Україні стартує осінній етап Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево світу». Акція буде проходити в Києві в Міжнародний день попередження експлуатації навколишнього середовища під час війни та військових конфліктів в Україні, в сквері Патріаршого собору Воскресіння Христового.

Мета акції – привернення уваги українців до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, до непоправного збитку, заподіяному навколишньому середовищу України, екологічним проблемам, підвищенню рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму. Це акція призову до збереження природи, рідної української землі і країни.

У посадці Алеї візьмуть участь: Верховний архієпископ Української Греко-Католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук, Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний Фронт» Арсеній Яценюк, Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян та інші віруючі.

В рамках акції в Патріаршому соборі Воскресіння Христового відбудеться Молебень за мир в Україні. Також біля собору висадять хвойну Алею Миру. Висадка Алеї Миру – це унікальна можливість для кожного українця приєднатися до озеленення в різних куточках нашої країни і порятунку природи. Акція в цей день пройде по всій Україні.

Нагадаємо, третій рік поспіль по всій Україні проходить Всеукраїнська акція «Посади дерево світу». Акція започаткована в 2016 році за ініціативою Української Греко-Католицької Церкви та підтримана Міністерством екології та природних ресурсів України. Таким чином ми звертаємо увагу українців до катастрофічних наслідків війни на Сході країни і до непоправної шкоди, завданої природним ресурсам України. За цей період в більше сотні міст і сіл, навіть в прифронтовій зоні в Бахмуті і Авдіївці, були висаджені тисячі хвойних і фруктових Алей Миру. До акції приєдналися національні природні парки і заповідники, місцеві органи влади, представники Української православної церкви Київського патріархату, Духовне управління мусульман України, Міністерство освіти і науки України.

Share it on :

LEAVE COMMENT