Цікаві факти про екологію

05Лис

Цікаві факти про екологію України

 

Згідно статистики, майже четверта частина населення України турбується відсутністю або масовим знищенням зелених насаджень. А кожен шостий опитуваний респондент стурбований підвищеним рівнем радіації. Особливу занепокоєність кожного 10-го жителя країни викликає випадіння забруднених опадів, а також зміни в рослинному і тваринному світі.

На українському заводі Південмаш, що розташований в Дніпропетровську, виробляються екологічно найчистіші ракетоносії у світі – Зеніт 3SL. Разом з США, Росією та Норвегією Україна є їхнім співвласником. Проект носить назву «Морський старт» .

Самим брудним містом пострадянського простору вважається місто Дзержинськ. Саме тут сформувалась найбільша не тільки в країні, а й на всьому континенті концентрація відходів хімічної промисловості. Адже в Дзержинську на даний час функціонує близько 100 підприємств даної галузі, які щодня всі разом забруднюють навколишнє середовище.

 

 

Цікаві факти про екологію світу

 

Одного разу у Швейцарії, а саме в 1969 році випав чорний сніг саме на Різдво, а в 1955 році на Каліфорнію обрушився зелений снігопад.

Найчистішою водою у світі вважається фінська вода. Майже 80 % всієї води країни придатні до споживання. Запаси такої води сформувалися ще за часів льодовикового періоду, після якого на території Фінляндії було утворено тисячі кришталево чистих озер.

 

 

Цікаві факти про екологічні проблеми людства

 

Найбільшою проблемою залишається забруднення навколишнього середовища. Особливого занепокоєння викликає забруднення вод. У світі навіть існують «сміттєві острови», а точніше – справжні плаваючі сміттєзвалища, що розташувались посеред Саргасового моря – ділянки Північно-Атлантичного океану, обмеженої течіями. Це море настільки відоме своїм екологічним станом, що заслужило назву «сміттєва пляма».

Вчені давно забили тривогу з приводу забруднення Світового океану відходами з пластику. Тому було винайдено спеціальні мікроби, які здатні поїдати пластик. Таким способом планується вирішити «пластикову проблему» людства.

Share it on :

LEAVE COMMENT