ПЕРЕРОБКА СМІТТЯ

ПЕРЕРОБКА СМІТТЯ

,

Компанія Altercom Limited стане інвестором з переробки відходів в Україні

 

Представник компанії в Україні Євген Майструк заявив, що трейдінгова компанія Altercom Limited виступила з пропозицією про будівництво в Києві заводу з переробки несортованих твердих побутових відходів (ТПВ). Компанія Altercom Limited стане інвестором з переробки відходів в Україні.

Згідно з його словами, проект будівництва заводу буде втілений у відповідності зі стандартами і вимогами Європейського союзу щодо забезпечення екологічної безпеки. В будівництво заводу планують вкласти 20 млн. доларів.

«Технологія, за якою на заводі перероблятимуть сміття, називається плазмовою газифікацією і є однією з найсучасніших і дорогих в світі», – сказав Майструк.

Також представник групи інвесторів зазначив, що проектна потужність заводу передбачає переробку близько 82 тис. тонн побутових відходів в рік. Попередній термін будівництва об’єкта – один рік з моменту отримання необхідних дозвільних документів. А тому, проблему утилізації треба вирішувати вже тут і зараз. Адже, не для кого не має секрету, що громадяни України бажають відповідально ставитися до своїх відходів та відбирати їх. Але, для поширення традицій сортування знадобляться роки. Виходячи з цього, трейдінгова компанія Altercom Limited готова не тільки вирішити питання з якісного сортуванням сміття, а й побудувати сучасні комплекси з переробки несортованих твердих побутових відходів.

Share it on :

LEAVE COMMENT

Featured Causes
Best Donors
Successful Projects